Код товару: Немає Бренд: Без бренда

УФ Детектор валют DL 01

УФ Детектор валют DL 01
100 Грн
Вартість доставки:
Оплата на карту: - нова пошта 25 - 40 грн
- укрпошта 15 грн
- м. Хмельницький (самовивіз)
Оплата при отриманні - нова пошта 50 - 65 грн
- укрпошта 20 грн
- м. Хмельницький (самовивіз)
Терміни доставвки - нова пошта 1 - 3 дні
- укрпошта 3 - 7 днів
Контроль якості 14 дній обмін/повернення

( 0) 0 відгуків

Увага!


Замовлення на суму до 100 грн відправляємо тільки по повній передоплаті.
Оплата при отриманні можлива при замовленні на суму більше 100 грн!
В Хмельницькому можливий самовивіз товару.

Характеристики

З появою паперової валюти, коли гроші перестали бути тільки золотом або монетами, «народилося» шахрайство, пов'язане з підробкою цих найдорожчих всім «банкнот», як не намагалися викручуватись, ставити водяні знаки та інші трудноподдающихся досвідченим майстрам прийомчики, все дарма. На жаль, ніхто не застрахований від підробок, особливо коли часто стикаєшся з великим потоком грошей, це може бути робота на ринку, підприємство, там, де є оборот грошей. Як перевірити гроші на справжність, але так щоб не обтяжувати себе зайвим вантажем, габаритами апарату? Є рішення, цілком компактне, портативний детектор валют, який легко вміститься у Вашій кишені, стане запорукою успішності і скоротить випадки бути обдуреним фальшивомонетниками, які наживаються на наївності і людський неуважності. Прилад для перевірки банкнот зовсім не обтяжить своєю присутністю, ні Ваш кишеню, ні будь-який інший простір, працюючи за принципом ультрафіолету, харчуючись від чотирьох батарейок, є мобільним функціоналом в своїй специфічній сфері.

Ультрафіолетовий детектор валют чітко перевірить купюру будь-якого номіналу та виду валюти, а також різних документів, де є водяні знаки, друку, що мають на увазі під собою образ ультрафіолету. Гроші перевіряються по одній купюрі або розміщуються віялом, це Ви маєте право вибрати і зробити, так як найбільше зручно для Вас.

Кишеньковий детектор валют автономний, легко визначить підробку, можна застосовувати як стаціонарний апарат, за допомогою підставки кріпиться на стіл, або для практичності носиться на руці, завдяки спеціальному шнурку.

Відгуки 0


Відгуків поки що немає. Ваш може стати першим!

Фото УФ Детектор валют DL 01 2

УФ Детектор валют DL 01 УФ Детектор валют DL 01


2019 © opt-baza.in.ua